Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Aasta ettevõte ⟩ Nõudlus päikeseenergia järele tõi 300-protsendilise käibekasvu Elevälja käekäigust rääkides jäi aktsiaseltsi üks juhte Larvo Klaos tagasihoidlikuks ja sõnas, et läheb nii, nagu on kõik see 30 aastat läinud. Siiski, kui Elevälja tegevust kajastavaid arve vaadata, võib tõdeda, et 2020. aastal läks suisa suurepäraselt: netokäive kasvas peaaegu 300 protsenti. Kui 2019. aastal ulatus see üle kuue miljoni euro, siis mullu oli 25,2 miljonit eurot.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Särava startija nominent. Avar Agentuuri virtuaalmaailm tuleb läbi prillide kätte Avar Agentuur hakkas virtuaaltuure pakkuma kolm aastat tagasi. Tänu ettevõtte pakutavale lahendusele saab pealtvaates tutvuda Viljandi linnaga, VMT Tehaste ja BHC silindritehasega ning teha tiiru Padise mõisas ja Viimsi spaas. «Ma olin 15-16-aastane, kui avastasin enda jaoks virtuaalreaalsusprillid,» ütleb ettevõtte omanik Madis Kirsman. «Toona oli see nišitoode. Hakkasin neid uurima. Uskusin siis ja olen selles ka praegu veendunud, et virtuaalreaalsusprillidest saab uus meedium.»
Särava startija nominent. J&L Rehabilitatsiooniteenused tegutseb kliendile mõeldes ja töötajaid hoides Luivi Kruusmäe ja Jane Kuusk olid 2017 aastal töötukassa koolitusel, kus töövõime toetamise peaspetsialist Jevgeni Bugakin rääkis julgusest luua ettevõte ning pakkuda tööturuteenuseid ja tööalast rehabilitatsiooni. Sealt jäi neile kõrva, et selles vallas kvaliteetse teenuse osutajaid napib, ning see innustas neid kui sotsiaalse rehabilitatsiooni ettevõttes töötavaid spetsialiste mõtlema tööalase rehabilitatsiooniteenuse pakkumisele.
Tagasi üles
Back