Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Särava startija nominent. Avar Agentuuri virtuaalmaailm tuleb läbi prillide kätte Avar Agentuur hakkas virtuaaltuure pakkuma kolm aastat tagasi. Tänu ettevõtte pakutavale lahendusele saab pealtvaates tutvuda Viljandi linnaga, VMT Tehaste ja BHC silindritehasega ning teha tiiru Padise mõisas ja Viimsi spaas. «Ma olin 15-16-aastane, kui avastasin enda jaoks virtuaalreaalsusprillid,» ütleb ettevõtte omanik Madis Kirsman. «Toona oli see nišitoode. Hakkasin neid uurima. Uskusin siis ja olen selles ka praegu veendunud, et virtuaalreaalsusprillidest saab uus meedium.»
Särava startija nominent. J&L Rehabilitatsiooniteenused tegutseb kliendile mõeldes ja töötajaid hoides Luivi Kruusmäe ja Jane Kuusk olid 2017 aastal töötukassa koolitusel, kus töövõime toetamise peaspetsialist Jevgeni Bugakin rääkis julgusest luua ettevõte ning pakkuda tööturuteenuseid ja tööalast rehabilitatsiooni. Sealt jäi neile kõrva, et selles vallas kvaliteetse teenuse osutajaid napib, ning see innustas neid kui sotsiaalse rehabilitatsiooni ettevõttes töötavaid spetsialiste mõtlema tööalase rehabilitatsiooniteenuse pakkumisele.
Singisaba on unustatud Juhtimisõpikus «Valutud muutused» tutvustab Columbia Business Schooli professor Eric Abrahamson hulka võtteid, kuidas uuendada organisatsiooni mitte loovalt hävitades, nagu paljud soovitavad, vaid loovalt kombineerides. «Pidevate kurnavate muutuste ajastul aitab valu vähendamine muutusi suurendada,» õpetab juhtimisguru. See raamat avaldati 2004. aastal, mil sündis Facebook ja sõna «internet» kirjutati sageli suure tähega. Lõppeva kümnendi muutustega võrreldes olid toonased «pidevad kurnavad muutused» aga nagu paigaltammumine nõukogudeaegse Koidu poe singisabas.
Tagasi üles
Back