Tulevik rõõmustas kodupublikut võiduga

Laupäeval Viljandi kunstmuruväljakul Eesti meistrivõistluste teises voorus teenis Viljandi Tulevik 3:0 võidu alistades Tartu JK Tammeka.

Kohtumise esimene poolaeg lõppes Tuleviku 1:0 eduseisul, värav sündis 28. minutil Rauno Tutki tabamusest. Teisel poolajal kasvatasid Tuleviku edu Jüri Jevdokimov 49. ja Andre Frolov 91. mänguminutil.

Teistes laupäeval pärastlõunastest kohtumistes purustas JK Sillamäe Kalev Rakvere staadionil 6:0 Paide Linnameeskonna, Narva JK Trans oli võõrsil 5:0 parem FC Kuressaarest ja Tallinna JK Kalev pidi koduväljakul 1:2 tunnistama Nõmme JK Kalju paremust ning FC Flora kaotas 3:1 Sportland arenal FC Levadiale..

Eesti meistrivõistluste kolmas voor mängitakse teisipäeval, 17. märtsil. Viljandi Tulevik mängib sel päeval võõral väljakul Nõmme JK Kaljuga. Viljandi staadionil saab meeskonnale taas kaasa elada 21. märtsil, mil siia sõidab Tallinna FC Levadia.