Tulevik alustas kaotusega

Viljandi staadioni kunstmuruväljakul 2009. aasta Eesti jalgpallimeistrivõistlusi JK Sillamäe Kalevi vastu alustanud Tulevik hoidis küll pikalt kinni viigipunktist, ent lasi kohutmise viimase kolmel minutil endale lüüa kaks väravat.

Mängu skoori avas 5. minutil Sillamäe meeskond Aleksandr Kuliku väravast. kaheksa minutit hiljem viigistas Tulevik Albert Taari tabamusest seisu.

Käeulatuses olnud tabelipunkti ning 1:1 viigi mängis Viljandi esindus kodupubliku ees maha vahetult enne lõpuvilet: Dmitri Lipartovi värav viis külalised 90. minutil 2:1 juhtima, kolmandal üleminutil kasvatas kalevlaste võiduskoori värava võrra Maksim Gruznov.

Viljandi Tuleviku peatreener Marko Lelov ei pidanud sobilikuks 3:1 kaotuse järel «Sakalalel» mängujärgseid kommentaare jagada.