Vabamaadlejad rassivad Viljandis karikate pärast

Reedel on Viljandi spordihoones Eesti ja Soome vabamaadluse maavõistlused ning laupäeval Baltimaade vabamaadluse karikaturniir. Pilt on tehtud eelmisel aastal asetleidnud Baltimaade karikavõistlustel, kui ühes kaalus rassisid Tuleviku matimehed Meelis Sillat (sinises) ja Ragnar Kaasik.

FOTO: Elmo Riig

Laupäeval selgitatakse Viljandi spordihoones Baltimaade ja Soome maadlusklubide karikavõistluste võitjaid ning noored maadlevad turniiril «Viljandi 2016». Päev varem saavad aga sealsamas teoks Eesti ja Soome vabamaadluse maavõistlused.

Tellijale

Kahjuks on teada, et Läti täiskasvanud vabamaadlejaid jääb seekordsetel karikavõistlustel väheks, sest samal ajal peetakse Läti meeskondlikke meistrivõistlusi. Soome on aga esindatud oma paremikuga: tugevat konkurentsi pakuvad kõik selle aasta meistrid ja medaliomanikud ning koostatud on esinduslikem meeskond nende võistluste ajaloos.

Noorteturniiri konkurents on eeldatavasti tihedam kui eelmistel aastatel. Maadlejad annavad endast parima, et pealtvaatajaile maadlusrõõmu pakkuda.

Tagasi üles