Tuleviku II lõi Ajaxile neli väravat

Kolmapäeval Viljandis mängitud Eesti jalgpalli meistrivõisltuste esiliiga kolmandas voorus teenis Viljandi Tuleviku duubelmeeskond 4:0 võidu Lasnamäe FC Ajaxi vastu.

Kohtumise avavärav sündis 43. minutil, kui Rasmus Luhakooder realiseeris penalti. Sellest hetkest väljakul ühemehelises ülekaalus olnud viljandlased lisasasid teisel poolajal veel kolm tabamust. Nende autoriks märgiti Raido Roman, Janar Toomet ja Tanel Melts.

Tuleviku II on esiliiga kolmest mängust võitnud kaks. Eeloleval pühapäeval Rakvere linnastaadionil peetavas neljandas voorus on tema vastane Kiviõli Tamme Auto. Viljandis peetakse järgmine esiliigakohtumine 5. aprillil, kui viiendas voorus on Tuleviku II vastamisi Pärnu JK Vaprusega.