Tuleviku duubel alustas esiliigat võiduga

Pühapäeval Viljandi staadioni kunstumuruväljakul Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga avavoorus alistas Viljandi Tuleviku II 4:3 Rakvere FC Flora.

Veel mullu tiitlivõistluste teises liigas osalenud Tuleviku teine võitis rakverelaste vastu esimese poolaja 2:1.

Viljandlastest lõi kaks väravat Raido Roman, seda 6. ja 68. minutil, Eerik Reinsoo oli resultatiivne kohtumise 41. minutil ning 58. mänguminutil realiseeris penalti Ants Stern.

Tuleviku teine peab oma järgmise esiliigamängu järgmisel nädalavahetusel võõral väljakul Valga FC Warrioriga, Viljandis saab meeskonnale taas kaasa elada 18. märtsil, kui kell 18.45 algavas mängus on tema vastane Lasnamäe FC Ajax.