Punktinäljas Viljandi Tulevik saab kümnekordselt meistrilt lisajõudu

Kas Viljandi vutipublik saab tunnistajaks Herol Riibergi talendi õitselepuhkemisele? Tuleviku jalgpalliklubis loodetakse seda väga, sest meeskond ei ole oma potentsiaali senise hooaja vältel realiseerida suutnud.

FOTO: Janek Eslon

Üleeile tegi Viljandi jalgpalliklubi Tulevik sotsiaalmeedias teatavaks, et möödunud nädala lõpus avanenud üleminekuakna raames on tehtud esimesed täiendused. FC Flora järelkasvumeeskonnast naaseb kodulinna äärekaitsja Oskar Berggren ja kõrgliigakogemust tuleb siia hankima sama klubi ründav keskpoolkaitsja Herol Riiberg. 

Tellijale

Tuleviku teine iseseisva klubina alustatud tulemine kõrgliigas – viimati mängis ta Premium-liiga tasemel 2015. aastal – on viisakalt öeldes kulgenud üle kivide ja kändude. See hea energia, mis tal oli võimsal vaheaastal esiliigas, kus ta purustas kõikmõeldavad rekordid alates löödud väravate arvust kuni kogutud punktide ja väravavahi nullimängudeni, ei ole käesolevasse kõrgliigahooaega üle kandunud.

Üleminek võrreldamatult kiirele mängutempole ei ole Tulevikule suurt peavalu valmistanud, kuid juba hooaja algusest saadik on ta jäänud hätta mängupäevaks vajaliku koosseisu kokkusaamisega. Esimeses voorus võetud üllatusvõidule Sillamäe Kalevi üle tuli lisa oodata koduväljakukohtumiseni Pärnu Vaprusega. Hiljem aga alistuti võõrsil Pärnule täiesti lootusetu mängupildiga. 

Tagasi üles