Esimene võistlusproov pakkus kuldse üllatuse

Marit Tõnisson saavutas Tallinnas Eesti noorte kergejõustiku meistrivõistlustel A-klassi tütarlaste 300 meetri jooksus esikoha. Pilt on tehtud 26. jaanuaril Viljandimaa noorte meistrivõistlustel. Foto: Marko Saarm / Sakala

Viljandlanna Marit Tõnisson pani end nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe hallis peetud Eesti noorte sisemeistrivõistlustel esimest korda proovile 300 meetri distantsil ja võitis kuldmedali.

16-aastane spordikooli kergejõustikuosakonna kasvandik läbis võistlusmaa ajaga 41,81.

Võit tuli neiule endalegi ootamatult. «Ma pole seda distantsi varem jooksnud, seetõttu oli esikoht kindlasti meeldiv üllatus,» lausus ta.