Viljandi HC jätkab koduses meistriliigas võidukursil

Viljandlased jätkavad Eesti meistriliigas võidukursil: kolmapäeva õhtul alistasid nad HC Kehra/Horizon Pulp & Paper tema kodusaalis 29:26. Viljandi HC poolelt viskas resultatiivseimana kaheksa väravat Hendrik Koks. Foto: Joonas Kuuskla (eesti käsipalliliit)

Eile õhtul panid Kehra spordihoones meeste Eesti meistriliigas palli mängu Viljandi HC ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Seni võidukursil püsinud Viljandi HC ei vääratanud seegi kord ning võttis 29:26 (17:14) võidu.

Kolmapäevaõhtuses mängus avas väravaarve võõrustaja ning seda teisel minutil, kui Oskar Luks palli väravasse saatis. Viljandi poolt viigistas kohe Simon Drõgin ning Hendrik Koks ja Johannes Pertelson andsid oma panuse Viljandi HC edusse.

Kui 10. minutil viis Aleksander Pertelson külalismeeskonna 6:5 juhtima, siis neli minutit hiljem oli Kehral kaheväravaline edumaa seisuga 8:6.