Viljandi käsipallurid pidid teist korda sloveenlastele alla vanduma

Eurosarja esimese kohtumise Sloveenia klubiga pidas Viljandi HC nädal tagasi kodusaalis ja selles tuli tal samuti tunnistada kaotust nagu sel laupäeval võõrsil. Foto: Elmo Riig

Viimase Eesti käsipalliklubina eurosarjas võistlustulle jäänud Viljandi HC astus laupäeval Sloveenias korduskohtumises vastu klubile MRK Krka, kodust kaasa võetud üheksaväravaline kaotus.

Võõrustajad haarasid kohe initsiatiivi ning kümnendaks minutiks läksid nad Marko Majstorovici väravast 5:3 ette. Kuigi Viljandi jõudis korra ka viigiseisuni, taastas Krka poolaja lõpuks edu, 13:11. Viljandi oli hädas eelkõige rünnakuefektiivsusega: kui vastased suutsid rünnakuid realiseerida 50-protsendiliselt, siis Viljandil oli see näitaja 31 protsenti.