Järvejooksu võitnud Fosti sai Viljandis taas võidu maitset tunda

Eesti staadionijooksu neljanda etapi esikolmik (tagareas vasakult) Karel Hussar, Roman Fosti ja Leonid Latsepov Viljandi staadionil. Foto: Kädi Jüris

Roman Fosti tegi seda jälle: möödunud laupäeval ümber järve jooksu võitja sai taas Viljandi linnastaadionil esimesena finišeerida. Eesti staadionijooksu sarja kolmanda etapi, mis peeti 3000-meetrisel distantsil, võitis Fosti ajaga 8.29,07.

Nagu järvejooksus, toitis Sparta klubi esindajat Roman Fostit ka kolmapäeval 3000-meetrisel staadionijooksul lõpuspurt. Kogu jooksu oli ta tihedalt koos Karel Hussariga Jooksupartnerist ning näitas talle lõpuks kandu. Hussar sai teise koha ajaga 8.34,87. Meeste arvestuse kolmas oli Leonid Latsepov Spartast ajaga 8.40,63.

Naiste arvestuses võitis 3000-kilomeetrise distantsi individuaalvõistleja Kaisa Kukk (10.06,68). Talle järgnesid Pille Hinn (Sparta) 10.13,44-ga ja Johanna Ardel (Beavers) 10.19,77-ga. Jooksupartneri klubi eest jooksnud Triinu Haavapuu oli 13.42,26-ga kuues.