Ugala teater peatab kuni esmaspäevani etendustegevuse

Ugala teatri uksed on eriolukorra ajal publikule suletud.

FOTO: Elmo Riig

Ugala teater soovib võtta vastutuse nii oma kolleegide, külaliste kui ka Viljandi kogukonna ees ning teha kõik endast oleneva, et Covid-19 viirusnakkuse leviku piiramisele Eestis kaasa aidata. Seetõttu on Ugala teatri juhtkond otsustanud peatada etendustegevuse alates tänasest, 12. märtsist ja sulgeda kogu maja vähemalt kuni esmaspäeva, 16. märtsi hilisõhtuni. Otsus puudutab koduetendusi ja ka 16. märtsil Vanemuise teatris Tartus ja Endla teatris Pärnus aset leidma pidanud etendusi. 

Teater kinnitab, et juhindus selle otsuse tegemisel vanarahva tarkusest «Parem karta, kui kahetseda». Ühtegi võimalikku viirusekandjat või viirusekandjaga kokku puutunud isikut teatri kollektiivis teadaolevalt ei ole, küll aga on teater viimastel päevadel andnud publikurohkeid etendusi ja võõrustanud rahvarohkeid sündmusi.

"Usume, et Ugala teatri publik jagab meie seisukohti. Hoiame publikut ja avalikkust teatri järgnevate sammude asjus kursis kodulehe ja teatri infokanalite vahendusel. Edasiste otsuste langetamisel juhindub teater riigipoolsetest konkreetsetest juhistest," ütles Ugala teatri avalike suhete juht Mari Nurk.

Ärajäävate etenduste piletid vahetab teater ümber hilisemate kuupäevade etenduste omadega või ostab tagasi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles