Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Juhtkiri. Kes teab?

1 min lugemist

See, et kolmapäeval võib juhtuda nii, et korraga on Viljandis vähemalt osaliselt kinni mõlemad raudteeülesõidud, on juhuste ning info kadumise ja muutumise vili. Kui linna­valitsuses langetati otsus, et Pärnu maantee remondi teist poolt võib alustada kavandatust varem, polnud otsustajatel aimugi, et samale ajale langeb ka praegu kuumaastikuga sarnaneva Paalalinna ülesõidu remont.

Tellijale

Kahe ehituse kokkulangemine on juhus, aga seda oleks saanud kontrollida. Et Edela­raudtee tellimusel teeb aktsiaselts Go Track korda Türi ja Viljandi vahele jäävaid ülesõite, oli ammu teada. Küsimus oli selles, millal tööga just Viljandisse jõutakse. Töö tegija väitel pidi linnavalitsus olema graafikuga kursis, sest töö­plaan saadeti raekotta. Samas on ehituse kohta viimasel nädalal tulnud erinevat infot. Alles kaks päeva tagasi kinnitas Edelaraudtee esindaja Sakalale, et ehitus tuleb neljapäeval ja reedel, eile aga andis ehitaja teada, et on kohal kolmapäeval.

27.03.2020 29.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto