iDeal kampaania

Võimlejad ja võrkpallurid saatsid Tartu korvpallurid Viljandisse

Tartu korvpallimeeskond peab laupäevase kodumängu Viljandis.

FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Tartus peetava suure võimlemisvõistluse «Miss Valentine» ja Credit24 võrkpalliliiga finaalmängude tõttu kolib OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga laupäeval ühe kohtumisega Viljandisse ning Tartu Ülikool võtab spordihoones vastu liiga eelviimase BK Liepaja.

Enne tänast kohtumist on Tartul tabelis võrdselt 11 võitu ja 11 kaotust. Liepaja on võitnud samal ajal viis mängu ja kaotanud 17. Seejuures on Liepaja korra jagu saanud just Tartust, kui 15. detsembril võitis Läti klubi 89:78.

Seni viimases kohtumises sai Tartu 27. veebruaril 85:76 jagu Raplast ning enne seda võeti kindel 101:55 võit liiga viimase Jekabpils/SMScredit.lv üle. BK Liepaja pidi üllatuslikult viimases mängus just Jekabpilsi 71:63 paremust tunnistama. Neli päeva varem alistati koduplatsil Valmiera 73:71.

Tartu meeskond peab laupäevase kodumängu Viljandis suuresti seetõttu, et samal ajal on nende kodusaalis kestmas Eesti-Läti võrkpalliliiga finaalmäng. Teises suures Tartu spordisaalis kestab  samal ajal Eesti suurim rühmvõimlemisvõistlus «Miss Valentine». Tippkorvpall jõuab Viljandisse tavaliselt sügisel, kui siin on mitmel aastal peetud Eesti karikavõistluste veerandfinaalmänge.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles