Tõrvikutega teatejooksu juhib sel aastal mootorratas

Sigrid Koorep
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tõrvikutega teatejooksu algus ja lõpp on Kitzbergi gümnaasiumi juures.
Tõrvikutega teatejooksu algus ja lõpp on Kitzbergi gümnaasiumi juures. Foto: Marko Saarm

Reedel tuleb Karksi-Nuias tõrvikutega teatejooks. Lisaks Kitzbergi kooli õpilastele teeb linnakesele läidetud tulelontidega tiiru peale hulk vilistlaste võistkondi ning teisigi külalisi, rivi eesotsas sõidab aga enduuroratas.

Juba 37. korda teoks saava teatejooksul on kavas uuendusi, alustades võistlejate ees sõitvast mootorrattast. Tsikli, mida juhib tänavune Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste enduuro klassi kolmanda koha omanik Ragnar Valdstein, on sinna lubanud kohale tuua kohalik motoklubi Karksi Racing Team, kes ka oma võistkonna rajale saadab ja läheb mullust esikohta kaitsma.

Sisulise poole pealt on muutunud ajavõtt. Selleks kasutatakse moodsat elektroonilist süsteemi, mis võimaldab lisaks varasemast tunduvalt täpsemale tulemuse registreerimisele kodus reaalajas lõpetajate finišisse saabumist jälgida. Sellekohase info on tõrvikutega teatejooksu üks korraldajatest, Kitzbergi gümnaasiumi direktor Jaak Israel riputanud üles kooli Facebooki lehele. 

Tagasi üles