Priit Toobal lahkub Suure-Jaani kultuurimaja direktori kohalt

Priit Toobal.

FOTO: Elmo Riig

Priit Toobal on teinud sotsiaalmeedias postituse, milles annab teada, et tema viimane tööpäev Suure-Jaani kultuurimaja direktorina on 31. oktoober.

"Olen selle otsuse läbi kaalunud ning oluliste inimestega läbi arutanud. Viimased nädalad ei ole olnud kerged ja seda enam olen tänulik kõigile neile, kes erinevatel viisidel toetust avaldanud," märgib Toobal avalduses.

Lahkumise põhjusi on tema sõnul peamiselt kaks. "Üks on kahtlemata tervis ning teine Kildu arendus. Alustasin Kildu ehitust koos äripartneriga, kuid tänaseks olen selle ainuomanik ja vastutaja. Kildu projekt on mulle tähtis ehk tegelikult elutöö ja seda ei käivita üksi praeguse ameti kõrvalt. Kõik muud asjad, mis meedias laiali paisatud, lähevad mulle loomulikult emotsionaalselt korda (ikkagi inimene), aga ei mõjutanud otsuse langetamist."

1. septembril ilmus Sakalas lugu “Priit Toobali peod tõid talle koju kanepit ja pantvangi kahtluse”, mida saab lugeda siit.

Priit Toobal tänab oma kolleege lühikese, kuid vahva koostöö eest ning lubab allesjäänud ametiajal esitada tehtud projektide aruandeid ning aidata koostada uue aasta eelarvet. Samuti lubab ta käima lükata kultuurimaja teise korruse ehituse ning korraldada veel vahvaid üritusi. "Tänan vallajuhte võimaluse eest! Aga edaspidi, kohtumiseni Kildul! Teie Priit Toobal," seisab postituse lõpus.

Tagasi üles
Back