Mehist lahingut pakkuda tahtnud rallimehed võitsid selletagi

Läinud sügisel Saaremaa rallil esimest korda uue põlvkonna Honda Civic Type-R-i võistlusmasina rajale toonud Abja kandi mehed Kristo ja Raido Subi said pärast vihmast Saaremaad ja kaht talverallit läinud laupäeval masinat võistlusoludes proovida Tallinna ralli kuival kruuskattel ning seal teenisid nad EMV5 klassi esikoha. FOTO: Erki Mental

Eesti autoralli meistrivõistluste ja «Estonian R2 Challenge’i» kolmas etapp laupäeval Tallinnas lõppes Abja kandi rallisõitjatele, vendadele Kristo ja Raido Subile võidukalt.

Tellijale Tellijale

Nad said esikoha kuni kaheliitrise mootoriga kaheveoliste autode klassis EMV5, sõites Honda Civic Type-R-iga. Kahe minuti ja 6,6 sekundi kaugusele jäid võitjatest Rico Rodi ja Ilmar Pukk. Kolmas koht kuulus Joanna Olkoniemile ja Enni Mälkönenile, kes kaotasid teisele kohale 5,7 sekundit.

«Tulemus räägib enda eest. Läks hästi,» ütles Raido Subi ning rääkis, et enne Tallinna rallit oli neil vennaga võistlustes üsna pikk paus. «Ja nagu rallivärgiga ikka, läheb autoputitamine enne võistlust alati kiireks. Seega ei jõudnud trenni teha ja üsna toores oli olek esimese katse stardis.»

22.10.2021 24.10.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto