Kõpu Peetri kirikus 10. detsembril kell 11 II advendi armulauaga jumalateenistus.

Abja kultuurimajas 10. detsembril kell 15 II advendi tähistamine. Meeleolu loovad Abja muusikakooli õpilased ja EKNK Abja kogudus. Pärnu maantee 28, Abja-Paluoja.

Represseeritute klubi üritus on 10. detsembril kell 13 Sakala keskuses. Esinevad Valli Pange laululapsed, muusikat teeb Sulev Helin. Tallinna tänav 5, Viljandi. 

Heimtali mõisa jõululaat avatakse 10. detsembril kell 11. Töötab kohvik, õnneloos ja üllatused. Ootame kauplema kõiki, kel on midagi oma ja head, millega võiks täita jõuluvana kingikotti. Info ja kauplejate registreerimine tel 4351094, 56208466, urve@heimtali.vil.ee.

Pärimusmuusika aidas kell 19 stand-up kontsert »Oma jõul". Esineb trio koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura. Laulja, saksofonist ja klahvpillimängija, kes päästavad publiku talvepimedusest parima muusikalise huumoriga. Tasuja puiestee 6, Viljandi.

NÄITUSED

Viljandi linnagaleriis kunstinäitus «Loominguline jõulutervitus». Näitusel on metallikunstnik Tiiu Aru kohrutatud karikad ja arhitekti-akvarellisti Toomas Reinu suured akvarellid. Tallinna tänav 11/1.

Sakala keskuses Soome kunstniku Leena Mulari näitus «Arkipitko». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Kondase keskuses püsinäitus kooliõpetaja ja maalikunstniku Paul Kondase (1900–1985) maalidest, mis kuuluvad Viljandi muuseumi kogusse. Pikk tänav 8, Viljandi.

Viljandi gümnaasiumis püsinäitus keskhariduse andmisest Viljandis. Hariduse tänav 2.

Viljandi maavalitsuse hoone teisel korrusel 27. detsembrini Viljandi fotoringi näitus «Lilleaed». 12 tööd seitsmelt autorilt: Kaja Tammesalu, Õie Pak, Siim Luhtoja, Georg Tamul, Raul Kukk, Madis-Siim Kull ja Meelis Heli. Vabaduse plats 2.

Viljandi kutseõppekeskuses on üleval Jaan Pääsukese näitus «Seinast seina». Looduse tee 2, Vana-Võidu.

Suure-Jaani külalistemaja kohvikus märtsi lõpuni nahakunstnik Urmas Orgusaare pastelli- ja guašimaalid. Külastamine etteteatamisel tel 5305 8600.

    Tagasi üles