Sisukord
Paberleht
Paberleht

Linnajuhid vastasid Cleveroni maaostmise soovile eitavalt

2 min lugemist
Linnale kuuluv tühi kinnistu asub linna piiri tähistava maantee, Cleveroni ja Bed Factory Swedeni tehaste vahelisel alal. FOTO: Elmo Riig

Kui Cleveron saab valmis praegu veel paberil oleva 7000 ruutmeetri suuruse juurdeehitise, on tal kinnistu täis ehitatud ning arenemisvõimaluse säilitamiseks soovis ettevõte linnalt ära osta 3,5 hektari suuruse naaberkinnistu. Linnajuhid vastasid ettevõttele esmaspäeval eitavalt.

Tellijale Tellijale

Tühi maatükk linna piiril Riia maantee ääres kuulub praegu linnale ning esmaspäeval pidid linnajuhid otsustama, kas müüa see krunt otsustuskorras turuhinna eest, mis on 4-5 eurot ruutmeetrist, Viljandis tõenäoliselt kõige kiiremini arenevale ettevõttele. Otsustuskorras müük tähendaks, et müüja ja ostja lepivad omavahel kokku hinna ja tehingutingimused ning teised soovijad seda maad osta ei saa.

«Ma olen kindlasti seda meelt, et Cleveroni toetamine on linnale oluline, aga me ei tohiks teistel ettevõtjatel võimalust ära võtta,» sõnas Märtin, viidates sellele, et tühja krundi ääres on ka mööblivabrik Bed Factory Sweden.

27.11.2020 30.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto