Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Neljas orienteerumispäevak tuleb Paalalinnas

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Teisipäeval peetakse Paala järve ääres orienteerumispäevakut. | FOTO: Mihkel Maripuu

Teisipäeval, 12. septembril peetakse Viljandis Paala järve ääres hooaja neljas ja ühtlasi viimane orienteerumispäevak, mille start on Paala järve rannas.

Viljandimaa orienteerumispäevakute ühe organisaatori Kaarel Kallase sõnul on stardiaeg kella 17–19 ning finiš suletakse kell 20. «Osalejatel on võimalik valida eri raskuse ja pikkusega radade vahel. Soovi korral oleme valmis juhendama ja võimaluse korral distantsile juhendaja kaasa saatma.»

Koos juhendajaga saab läbida ühekilomeetrise seitsme kontrollpunktiga raja. Juhendajaga koos starditakse rajale kell 18. Samuti on võimalik startida vabarajal, kus on 16 kontrollpunkti ning nende läbimise järjekorda on osalejal endal võimalik valida.

Orienteerumuspäevaku maastikuks on Valuoja org koos Paala järve ümbrusega. Valdavalt on see korrapärase tänavavõrguga sprindimaastik. Rajale jääb pinke ja tervisespordirajatisi, mis on tähistatud ristikeste ja ringikestega. Kaardil on tähistatud ka keelualad.

Osalejate registreerimine on enne rajale minekut kohapeal ning see maksab täiskasvanule kolm eurot, pensionäridele ja üliõpilastele üks euro. Kooliealised ja nooremad on osavõtutasust priid.

Tagasi üles