T, 28.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Folgiala kihas mesilaspesana juba neli tundi enne avamist

Folgiala kihas mesilaspesana juba neli tundi enne avamist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Festivali avapäeva hommik. Pidu pole veel alanud. Korraldajad teevad viimaseid töid, et festivaliala külastajatele valmis sättida ning kaupmehed seavad oma lette üles.
Festivali avapäeva hommik. Pidu pole veel alanud. Korraldajad teevad viimaseid töid, et festivaliala külastajatele valmis sättida ning kaupmehed seavad oma lette üles. Foto: Elmo Riig

Täna kell 13 algava Viljandi pärimusmuusika festivali ala kihas juba hommikul enne kella üheksat nagu mesilaspesa. Enne kui publik saab tulla folgimelu nautima, oli vaja teha veel viimased toimetused.

«25 aastat olen seda teinud ja ikka tunnen rõõmu,» ütles folgi müügiplatside pealik Piret Aus, kes oli parasjagu ametis müüjatele müügiplatsi näitamisega. Kohale on sõitnud ligi 60 toitlustajat, kes hoolitsevad selle eest, et ükski folgiline ei peaks tühja kõhtu kannatama, rääkis Aus. Toite jagub igale maitsele.

«Pakume Eesti kalu, otse Võrtsjärvest,» sõnas Väike Rootsi osaühinguga tegelev kalur Lauri Koni. Koni rääkis, et tema menüüst leiab iga kalasõber midagi sobivat.

Märksõnad
Tagasi üles