Aidas on muusikat parmupillist «Horoskoobini»

Helin-Mari Arder ja USA kitarrist, laulukirjutaja ja laulja Andy Fite esinevad pühapäeval pärimusmuusika aidas. FOTO: Erakogu

Nädalalõpp pärimusmuusika aidas on muusikarikas. Laupäeva hommikul alustab parmupillikursus, õhtul esinevad Gustav Adolfi gümnaasiumi noored koos «Horoskoobi»-aegsete vanameistritega ja pühapäeval musitseerivad väikeses saalis Helin-Mari Arder ja Andy Fite.

Tellijale Tellijale

«Horoskoobi» laulud on pärit 1968.–1973. aastal Eesti Televisioonis Andres Vihalema juhitud ülipopulaarsest muusikasaatest. Tänasel kontserdil interpreteerivad tuntud hitte toonased superstaarid, praegused vanameistrid koos Gustav Adolfi Gümnaasiumi (GAG) noortega. Laulavad Voldemar Kuslap, Boris Lehtlaan, Margus Vaher, GAG meeskvartett, noored ja õpetajad. Saadavad GAG estraadiorkester ja naistrio. Seadete autorid ning orkestri juhendajad on Tõnis Kõrvits ja Siim Aimla. Kõlavad «Korraks vaid», «Romantika», «Sulle kõik ütlen», «Lõppenud on päevad», «Siin on see laul» ja teised rahva südamesse lauldud nostalgilised lembelaulud.

Pühapäeval esinevad aida väikeses saalis Eesti džässi päikesekiire tiitlit kandev Helin-Mari Arder ning USA kitarrist, laulukirjutaja ja laulja Andy Fite, artistinimega Jazz Koomik Filosoof.

19.01.2022 20.01.2022
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto