Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kolmapäev, 27. jaanuar

"Uhiuus testament" FOTO: Kaader ilmist

Lennukitehases kell 19 Ugala teatri esietendus "Moraal". Hariduse tänav 12a, Viljandi.

Sakala keskuses 27. jaanuaril kell 11 ja 19 komöödia «Uhiuus testament». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Männimäe salongkinos kell 18 "Operatsioon Arktika". Riia maantee 52d, Viljandi.

Karksi valla kultuurimajas 27. jaanuaril kell 19 «Suur mäng». Pilet 2 eurot. Viljandi maantee 1, Karksi-Nuia.

Suure-Jaanis Kondase majas 27. jaanuaril kell 18 loengkontsert «Imetabane Mozart», mis on pühendatud helilooja 260. sünniaastapäevale. Mozarti sonaate neljale käele esitab klaveriduo Ebe Müntel ja Jorma Toots, vestleb Maret Tomson. Pääse 3 eurot. Ilmatari tänav 9.

Pensionäride ühenduse Metsaklubi koosviibimine 27. jaanuaril kell 12 Viljandis Eha tänav 4. Külla tulevad linnapea Ando Kiviberg ja abilinnapea Janika Kivistik. Oodatud on küsimused ja ettepanekud. Meid rõõmustab sketšikava "Kui viga näed laita, siis tule ja aita«.

Tipu looduskool kutsub 27. jaanuaril kell 18 loodusõhtule »Hunt meie looduses", lektor huntide uurija Marko Kübarsepp. Lisainfo tel 5353 6961, www.tipulooduskool.ee.

Karksi valla kultuurimajas 27. jaanuaril kell 17.30 mälumäng. Viljandi maantee 1, Karksi-Nuia.

NÄITUSED

Viljandi muuseumis 27. veebruarini Eesti Ajaloomuuseumi näitus "Tervitusi Revalist, Dorpatist, Narvast, Pernaust, Fellinist, Hapsalist ja Arensburgist". Muuseumi näitusemaja on avatud teisipäevast neljapäevani kella 10–17. Johan Laidoneri plats 10. 

Karksi valla kultuurikeskuses 31. jaanuarini näitus «Eestimaa loodusfoto 2015». Viljandi maantee 1, Karksi-Nuia.

Kondase keskuses püsinäitus kooliõpetaja Paul Kondase (1900–1985) maalidest, mis kuuluvad Viljandi muuseumi kogusse, 30. jaanuarini Viive Noore graafika ja illustratsioonide näitus "Armastuse puu" ning Tallinnas asuva Ukraina Kultuurikeskuse tegevusi tutvustav näitus. Avatud on näitusmüük: trepigaleriis müügil nii kohalike kui teiste kunstnike teoseid. Pikk tänav 8, Viljandi.

Abja kultuurimaja fuajees veebruari lõpuni näitus «Pildirindel II maailmasõja aegsed naljad ja karikatuurid mõlemalt poolt rindejoont». Pärnu maantee 28, Abja-Paluoja.

Viljandi linnagaleriis 25. jaanuarini Nikolai ja Orest Kormašovi maalinäitus «Inimesed, maastikud ja asjad». Trepihallis 29. jaanuarini Rait Killari fotonäitus «Lunn, änn ja teised». 3. saalis8. veebruarini Paikuse huvikooli kunstiõpilaste tööde näitus. Väljapanekut saab vaadata linnaraamatukogu lahtioleku aegadel. Tallinna tänav 11/1.

Sakala keskuses 12. veebruarini konkursi «Viljandi aasta foto 2015» näitus. Näitust saab vaadata maja lahtioleku aegadel esmaspäevast laupäevani kella 10–19. Tallinna tänav 5, Viljandi.

Viljandi maavalitsuse teise korruse fuajees Viljandi fotoringi näitus «Esmapilgul märkamatu maailm». Vabaduse plats 2.

Suure-Jaani külalistemajas 31. märtsini «Maalid XX sajandist. Helle Vahersalu 75». Ilmatari tänav 3a.

Uku keskuse teisel korrusel Enn Loidi fotonäitus «Seened». Tallinna tänav 41, Viljandi.

Kohvikus Day Off Teet Lindma pastellmaalide näitusmüük. Ostjad toetavad üle-eestilist karikatuurivõistlust. Leola tänav 61, Viljandi.

Tagasi üles
Back