Poiss kimbutas rajal kõvema klassi sõitjaid

Viljandi vee- ja motospordiklubi sõitja Romeo Pikand tegi Eesti talikrossi meistrivõistlustel 50 cm³ rataste masinaklassis puhta töö, olles parim mõlemas võistlussõidus.

FOTO: Erakogu

Laupäeval algasid Põlvamaal Räpina külje all Linte rajal Eesti talvised motokrossi meistri- ja karikavõistlused ning klassis 50 cm³ tegi noor Viljandi klubi liige Romeo Pikand puhta töö.

Tellijale

Talvistel motokrossidel selgitatakse meistreid klassides 50, 65 ja 85 cm³, MX Open ja Mini MX ning külgvankriga rataste arvestuses, ülejäänud klassides selguvad karikavõitjad. Et osalejaid pole talvel kuigi arvukalt, lähetatakse sageli korraga rajale mitu võistlusgruppi. Nii oli ka Linte krossil.

Ainsa Viljandi vee- ja motospordiklubi sõitjana sai laupäeval meistrivõistluste arvestuses täistabamuse noorimate võistlejate seas rajale läinud Romeo Pikand. Klassis 50 cm³ puhta töö teinud viljandlane jäi mees-mehe-võitluses alla vaid kahele kiiremale Mini MX-i klassi sõitjale, kes noorematega samal ajal rajal olid, Sasha Võsale Saku klubist ja Juss Maidlale kohalikust Kagu motoklubist.

Tagasi üles