Viljandlanna vedas koduklubi Soomes võidule

Kristiine Miileni koduklubi Soomes on Rovaniemi WomanVolley.
Kristiine Miileni koduklubi Soomes on Rovaniemi WomanVolley. Foto: Elmo Riig

Soome meistrisarjas oli viljandlanna Kristiine Miilen taas auhinnasaajate hulgas. Rovaniemi WoVo kolmapäeval peetud võidumängus LP Kangasalaga tõi ta võistkonna resultatiivseimana 27 punkti (+15), neist viis blokis ja kolm pallingul. Rovaniemi Wovo võitis kohtumise 3:2.

Usutluses Soome uudistekanalile tõdes Kristiine Miilen, et mäng oli heitlik, ning rääkis, et eelmises mängus saadud randmevigastus eriti tunda ei andnud. «Sain mängida täie jõuga,» vahendas uudist võrkpalliportaal volley.ee.

WoVo peatreener Teemu Mäkikyrö kommentaar Soome uudistekanale oli järgmine: «Esimeses geimis unelesime ja vastane kasutas selle ära. Teise geimi keskpaiku hakkasime mängima võrkpalli ja vedasime lõpuni välja. Miilen täitis täna peaosa. Olime lähedal kolmepunktilisele võidule, aga võinuks ka null-kolm kaotada.»

Rovaniemi võrkpallinaiskond jätkab Soome naiste meistrivõistlusi viiendal kohal, tabeli liider on LP Viesti.