Tuleviku duubel kaotas Warriorile

Rasmus Luhakooder.
Rasmus Luhakooder. Foto: Elmo Riig / Sakala

Pühapäeval kohtusid Tallinnas Sportland Arenal Eesti jalgpallimeistrivõistluste mängus Viljandi ja Valga esiliigameeskond. 3:2 tulemusega jäi peale Valga Warrior.

Kohtumise avapoolaja ainsa värava lõi 19. minutil Warriori mängumees Jaan Leimann. Teisel poolajal ehk mängu 55. minutil viis Erkki Junolainen Valga esinduse juhtima 2:0. Kolm minutit hiljem vähendas Tuleviku ründaja Janek Kalda vahet ühe värava võrra. Sellele vastasid kiire tabamusega Warriori mängumehed. Kohtumise viimase värava lööjana kanti mänguprotokolli Rasmus Luhakooder 76. minutil.

Kaks minutit enne normaalaja lõppu jäi Tuleviku esindus Janek Kalda eemaldamise tõttu arvulisse vähemusse.

Tuleviku teine peab esiliigas järgmise kohtumise kolmapäeval Viljandi kunstmuruväljakul. Kell 18.45 algavas mängus on tema vastane Lasnamäe FC Ajax.