N, 8.12.2022

Repliik ⟩ Meie lemmikud Viljandimaalt

Sigrid Koorep
, ajakirjanik
Meie lemmikud Viljandimaalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Uus nädal toob Viljandimaal nagu ka Eesti ülejäänud 14 maakonnas päevakorda ettevõtluse – teoks saab järjekordne ettevõtlusnädal ja ka Viljandis ootab ees konverents. Ajal, mil fookuses on majandus, võiks muu hulgas mõelda oma lemmiktoodetele, mis on valmistatud Viljandimaal, ja lemmikteenustele, mis on siit välja kasvanud, sest peagi on tulemas ka Viljandimaa ettevõltusvõistlus.

Juba praegu kutsub Sakala oma Facebooki lehel välja pakkuma tooteid ja teenuseid, mis on Viljandimaal silma hakanud ja tunduvad eriti head. Näiteks on juba välja käidud nii mõnigi ehitusvaldkonna teenus ja loomulikult Merevaik. Jah, seesama Merevaigu võileivamääre, mis on eestlase külmkapis üsna tavaline, valmib siinsamas.

Lisaks sellele on meil veel rohkesti põnevat, mida võistlustulle saata. Sestap tasub enda ümber ringi vaadata. Ehk valmib lausa iseenda või naabri käe all see, mis viljandimaalasi kõnetab? Rahvahääletusele võivad lõpuks jõuda just teie väljapakutud tooted või teenused ja kes teab, ehk saavad need novembris võitjakski kroonitud.

Märksõnad
Tagasi üles