Sakala karikasari koondas Viljandisse poolsada mängijat

Viljandi spordikoolis harjutav lauatennisist Elis Türk pälvis eelmisel laupäeval 38. Sakala karikasarja kolmanda etapi parima naismängija auhinna. Foto: Elmo Riig

38. Sakala lauatennise karikasarja kolmas etapp tõi läinud laupäeval Viljandi spordihoonesse 50 mängijat nii Eestist kui Lätist ning suure hulga auhindu võitsid kohalikud sportlased.

Etapi võitis 15-aastane Tartu spordiseltsi Kalev esindaja Markkos Pukk, kes finaalis alistas tulemusega 4:2 Aleksei Nikonorovi Maardu lauatenniseklubist.

«Tartu noormees Markkos teeb kadestamisväärset hooaega, olles muu hulgas skalbi võtnud nii käesoleva kui eelmise aasta Eesti meistrilt,» tunnustas Viljandi Sakala lauatenniseklubi president Peeter Allikoja võitjat.