Viljandi võrkpallurid kaotasid võõrsil liidrile

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Viljandi võrkpallurid said nädalavahetusega tabelisse kirja võidu ja kaotuse.
Viljandi võrkpallurid said nädalavahetusega tabelisse kirja võidu ja kaotuse. Foto: Marko Saarm

Enam kui poolteist aastat kaotusteta püsinud Tallinna Ülikooli võrkpallurid ei andnud pühapäevases kodumängus külla sõitnud Viljandi klubile suurt võimalust ning tallinlased jätsid 3:0 võidu koju.

Tasavägiseks kujunes kohtumise teine geim, mille Viljandi kaotas 23:25. Ülejäänud kahes geimis kogus Viljandi 13 ja 11 punkti.

Kümme mängu pidanud Tallinna Ülikool jätkab endiselt täiseduga ning liiga liidrina. Kaheksa mängu pidanud Viljandi klubil on viis võitu ja kolm kaotust ning tabelis annab see kuuenda koha.

Lõppenud nädalavahetusega said viljandlased võidu ja kaotuse, sest laupäeval alistati kodus liigatabeli viies meeskond LotusTimber / Neemeco SK 3:2.

Järgmise kohtumise peaks Viljandi klubi pidama laupäeval võõrsil Võru vastu ning pühapäeval mängitakse praeguse ajakava kohaselt kodus Eesti Maaülikooli vastu. Turniiritabelis on mõlemad meeskonnad Viljandist kõrgemal:  Võru on kolmas ja maaülikool neljas.