Tuleviku kodune karikamäng jääb ära

Homme õhtul Viljandi linnastaadionil algama pidanud Evald Tipneri karikasarja mäng Viljandi Tuleviku ja Maardu Aliensi vahel jääb viimase loobumise tõttu ära.

FOTO: Kaisa Ailt

Evald Tipneri karikasarjas avaringis vabaloosi saanud Viljandi Tuleviku esindusmeeskond pidi homme, teisipäeval alustama oma karikateekonda 1/32-finaali kohtumisega kolmanda liiga meeskonna Maardu Aliensi vastu. Tuleviku klubi teatas, et vastased andsid täna pärastlõunal loobumisvõidu ning Tulevik edeneb 1/16-finaali mängu pidamata.

Kolmanda liiga idatsooni alagrupis kümne meeskonna seas eelviimast kohta hoidev Maardu Aliens andis karikasarjas loobumiskaotuse ka mullu, toona juba 1/64-finaalis Narva Transile. Tunamullu aga alistas ta avaringis 2:1 Tallinna Piraaja, 1/32-finaalis 6:1 SK Tääksi ning kukkus karikasarjast välja 1/16-finaalis, kui käi 0:3 alla FC Elvale.

Viljandi Tuleviku mullune karikateekond lõppes kaheksandikfinaalis, kui ta jäi koduväljakul 0:1 alla Tartu Tammekale. Tänavu ei pidanud Tuleviku esindus loosi tahtel avaringis mängima.

Tuleviku esindusmeeskonda saab aga sel nädalal siiski kodus näha: laupäeval, 15. augustil kell 19 võõrustab ta linnastaadionil Premium-liiga 17. vooru kohtumises Paide Linnameeskonda.

Tagasi üles
Back