Viljandi nukuteater

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Viljandi nukuteatris kell 11 «Saabastege kass». Lossi tänav 31, teine korrus.

Viljandi pensionäride liidu klubi Kuldne Sügis tuleb kokku 14. novembril kell 13 Sakala keskuse sammassaalis. Klubi liikmemaksu tasumine. Võrratud külalised. Tallinna tänav 5, Viljandi. Info tel 5645 1241.

Luuleklubi Valguseoks koguneb linnaraamatukogu Ameerika nurgas 14. novembril kell 17. Tallinna tänav 1/11.

Ugala teatris kell 19 «Kuidas minust sai HAPKOMAH» ja «Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus». Vaksali tänav 7, Viljandi.

NÄITUSED

Viljandi linnagaleriis 28. novembrini  Haapsalu graafilise disaini festivali rahvusvaheline konkurssnäitus «Isikupära/Individuality». Tallinna tänav 11/1.

Sakala keskuses 11. detsembrini näitus «Fotograafilised lood». Oma fotograafilisi lugusid näitavad Viljandi fotoklubi liikmed ja sõbrad. Tallinna tänav 5, Viljandi. 

Kõpu Peetri kiriku rõdusaalis Jaanus Siimu fotonäitus Suure-Jaani muusikafestivalist, pööningusaalis Mall Vesilo ja Merike Saaremetsa tekstiilinäitus. Näitusele ja torni pääseb ürituste ajal ja etteteatamisel.

Viljandi muuseumis on 16. novembrini koostöönäitus Eesti ajaloomuuseumiga «Päris ja prii: 200 aastat talurahva vabastamisest Liivimaal, 150 aastat esimesest laulupeost» ja stendinäitus Mulgimaa ajaloost. Tel 433 3316. Laidoneri plats 10.

Kondase keskuses on 16. detsembrini avatud Kristi Kangilaski illustratsioonide näitus, püsinäitusel maalikunstniku ja kooliõpetaja Paul Kondase (1900–1985) maalid, mis kuuluvad Viljandi muuseumi kogusse. Tel 433 3968. Pikk tänav 8, Viljandi.

​Heimtali muuseumis on jõulukuu lõpuni näitus «Kahlajad ja värvulised». Muuseum on avatud teisipäevast laupäevani kella 9–17.

Karksi-Nuia kultuurikeskuse sinises saalis novembri lõpuni Leonhard Lapini näitus «Noor Lapin» ja teise korruse fuajees Kristi Markovi šaržid. Viljandi maantee 1.