Suure-Jaanis hakkab kerkima tööstuspark.

FOTO: Marko Saarm

Mäeltküla tööstuspargi projektijuht Krista Habakukk annab teada, et Viljandi ja Põhja-Sakala vald arendavad üheskoos tööstusalasid ning 8. augustil peetakse Grand Hotel Viljandis asjakohane seminar.

Kell 14 algav tasuta seminar tutvustab Viljandi valla Mäeltküla ja Põhja-Sakala valla Suure-Jaani tööstuspargi praegust seisu, arenguplaane ning ettevõtjate võimalusi soetada endale sobiv krunt. Kuidas oma investeeringuid rahastada, selgitavad maaelu edendamise sihtasutus, ettevõtluse arendamise sihtasutus ja Viljandimaa arenduskeskus.

Viljandi abivallavanem Rein Anton ütles pressiteate vahendusel, et vald on Viljandi külje all paiknevat maakonna suurima detailplaneeringualaga tööstusparki arendanud tasapisi mitu aastat. 

«Oleme väga huvitatud, et seal juba tegutsevate ettevõtete kõrvale lisanduks uusi tulijaid. Iga ettevõtja ja tema pere on Viljandi valda oodatud,» lausus ta.

Viljandimaa arenduskeskuse juhataja Elmo Puidet ütles, et kahe valla otsus ühiselt oma tööstusalad välja pakkuda on ettevõtjatele väga tugev ja märgiline sõnum.

«Viljandimaa asub geograafiliselt heas paigas, ühendusteed on Tallinna ja Riia suunal,» märkis ta. «Viljandimaa elukeskkond soodustab ka inimeste tulekut pealinnast siiapoole. Kui ettevõtjatel on rohkem võimalusi pakkuda maakonnas töökohti nii siin juba elavatele inimestele kui ka tulla soovijatele, muutub maakond veelgi tugevamaks.»

Korraldajad paluvad seminaril osalemiseks end registreerida veebilehel.

Lisainfot Mäeltküla tööstuspargi kohta saab siit ning Suure-Jaani tööstuspargi kohta siit.