Motokrossisõitjad liiguvad rajal medalikursil

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Motokrossi kõige pisemate poiste Eesti meistrivõistluste avaetapil oli parima eestlasena teine viljandlane Marten Raud. Kahe sõidu kokkuvõttes pidi ta tunnistama vaid lätlasest konkurendi paremust.

FOTO: Marko Saarm

Pärnu lennuvälja motopargis sõideti läinud nädalavahetusel Eesti motokrossi meistrivõistluste teine etapp, kus esimesel päeval olid võistlustules sooloklassid ning teisel päeval külgkorviga mootorattad ja quadracer’id.

Eesti motokrossi meistrivõistlustel saavutasid laupäeval Pärnus kahes noorte võistlusklassis häid tulemusi Viljandi vee- ja motospordiklubi sõitjad. Pühapäevasel külgkorviga mootorrataste mõõduvõtul võtsid etapivõidu Kert Varik ja Lauris Daiders.

Noorte 65 cc võistlusklassis jätkas viljandlane Romeo Pikand oma suurepärast hooaega: andmata konkurentidele võimalust, võitis ta mõlemad sõidud, nii et pärast kaht etappi on ta täiseduga tiitlivõistluste liider. Samas võistlusarvestuses sai kahe sõidu kokkuvõttes 31 startinu seas kõrge kuuenda koha Kevin Nõgesmaa. Karl Hunt oli 13. Meistrivõistluste koondtabelis jätkab Nõgesmaa kaheksandal ja Hunt 12. real.

Tagasi üles