Sisukord
Paberleht
Paberleht

Sünnipäevalaps kinkis endale Euroopa meistrivõistluste pileti

2 min lugemist
Viljandist pärit kettaheitja Kätlin Tõllasson püstitas teisipäeval uue isikliku rekordi, millega täitis ka Euroopa meistrivõistlustest osavõtu normi. FOTO: Erakogu

Esmaspäeval 25-aastaseks saanud Viljandimaa kettaheitja Kätlin Tõllasson püstitas päev pärast sünnipäeva isikliku rekordi, mis tagas talle augustis Berliinis peetavatest Euroopa meistrivõistlustest osavõtu õiguse.

Tellijale Tellijale

«Teisipäev tõi mulle kahtlemata sünnipäevast enam rõõmu. Olen väga pikalt seda tulemust oodanud ning just Euroopa meistrivõistluste osavõtunormi täitmise üle on mul väga hea meel,» kõneles sellest hooajast Audentese spordiklubi esindav Tõllasson.

Oma sõnul suutis ta teisipäeval Tallinna heitjate seeriavõistlusel näidatud tulemusega 56.24 täita endale hooaja alguses seatud miinimumeesmärgi ehk heita end Euroopa meistrivõistlustele. Nagu ta ütles, toob normitäitmine rahu ja loodetavasti lisab ka enesekindlust. «Saan nüüd rahulikult valmistuda ja omi asju teha. Norm välistab olukorra, et pean võistluselt võistlusele käima ning üritama ja üritama. Nüüd on rahu majas ja saan treeninguid jätkata.»

24.11.2020 25.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto