P, 3.12.2023

Toidupank paneb Viljandis uksed kinni

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lisaks Toidupangale lõpetab tegevuse ka lasterikaste perede ühenduse rõivajagamise koht, kuhu sai abivajajatele asju annetada.
Lisaks Toidupangale lõpetab tegevuse ka lasterikaste perede ühenduse rõivajagamise koht, kuhu sai abivajajatele asju annetada. Foto: Marko Saarm

​Lasterikaste perede ühendus hakkab täna koristama viis aastat enda käsutuses olnud kunagise kutsekooli ruume, et juuniks majast lahkuda. See tähendab, et töö lõpetab kaheksa aastat tegutsenud ja iga kuu ligi 250 toidupakki jaganud Toidupank.

Viljandimaa lasterikaste perede ühenduse perenaine Tiina Kink selgitas, et Männimäe tee 26 majast loobumise põhjuseks on Toidupanga töö koordineerimise lõpetamine. Seetõttu ei vaja ka ühendus enam sedavõrd suuri ruume.

«1. juunist Viljandis Toidupanka ei ole,» nentis Eesti Toidupanga juht Piet Boerefijn. «Otsime uut koordinaatorit, kelleks võiks olla mõni heategevusega tegelev mittetulundusühing või sihtasutus, aga Viljandi on väike linn ja sellist ühingut on raske leida.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles