Anu Ennoki naiskond püsib eurosarjas konkurentsis

Anu Ennok.
Anu Ennok. Foto: Elmo Riig

Kolmapäeval mängiti naiste võrkpalli Euroopa CEV Cupi sarjas 1/16 finaalpaaride korduskohtumine. Viljandlanna Anu Ennoki koduklubi Šveitsis ja Pfeffingeni Sm´Aesch viis Zagrebi klubi Mladost vastu kohtumise kuldse geimini ning 15:10 võit lubas naiskonna edasi järgmisesse ringi ehk 16 parema sekka.

Anu Ennok ja Pfeffingen olid avakohtumise kodus kaotanud 1:3, ent suutsid kolmapäeval Horvaatias võita 3:0 (25:14; 25:22; 25:18). Kuldne geim võideti ja seega tagati edasipääs järgmisse ringi. Ennok oli avamängus panustanud kaheksa punkti ning Zagrebis jäi Eesti koondise nurgaründaja arvele samuti 8 punkti. Võitjate edukaim oli 21 punktiga (+15) Nicole Patricia Walch.