Suurturniir Lätis andis maadlejatele kogemusi ja medaleid

, Tuleviku maadlusklubi president
Viljandi spordikooli maadleja Aimar Alksnis saavutas Lätis peetud rahvusvahelisel noorteturniiril «Jelgava Open» omas võistlusrühmas esikoha. Foto: Valdeko Kalma

​Möödunud nädalavahetusel Lätis teoks saanud maadlusturniir «Jelgava Open» tõi kokku 256 noorsportlast kuuest riigist. Viljandi spordikooli õpilastest jõudsid esikolmikusse Kevin Rainer Suuder ja Aimar Alksnis.

Aimar Alksnis teenis 14- ja 15-aastaste sportlaste kehakaalus alla 46 kg esikoha finaalkohtumise uhke seljavõiduga leedulase Oleg Knisevskise üle.

Võistluspäeva alustas Aimar Alksnis samuti leedulase, Ernest Seluki seljatamisega, teises ringis võitis ta kindlalt Vladislav Galitsini Kohtla-Järvelt ning kolmanda ringi kohtumises pidi tema kaotust tunnistama venelane Aleksandr Jegorov. Poolfinaalkohtumine Suurbritannia esindaja Harvey Ridingiga kulges samuti Aimar Alksnise kontrollimisel ning kohtunikud katkestasid matši tema selge ülekaalu tõttu.