Linnajooksu võitis Keio Kits

Keio Kits
Keio Kits Foto: Elmo Riig / Sakala

53. korda peetud Viljandi linnajooksu võitis Holstrest pärit Tarvastu gümnaasiumi abiturient Keio Kits, kes läbis ligemale 14-kilomeetrise raja ajaga 47.20 ning edestates 40 sekundiga Mart Andressoni Lääne-Virumaalt.

Ka kolmanda koha viis endaga Lääne-Virumaa esindaja Andrus Lein, kes jäi võitjale alla 2 minuti ja 20 sekundiga.

Jooksu kiireim naine oli kohalik staier Anneliis Vahtramäe, kes naasis finišipaika Vabaduse platsil ajaga 58.52, olles üldarvestuse 54. lõpetaja. Teise naisena lõpetas Kaja Vals Harjumaalt ning kolmandana Anneli Vaher.

53. Viljandi linnajooksu lõpetas 206 sportlast.