Mehi aitab edasi vaid võit

Eesti käsipalli karikavõistlustel teisipäeval Tapal sealse meeskonnaga esimese veerandfinaalkohtumise pidanud Viljandi HC naasis koju 24:24 viigiga, seega on tal sarjas jätkamiseks kordusmängus ilmtingimata tarvis võitu.

Mängu avapoolaja järel olid viljandlased veel 15:10 eduseisus, teisel poolajal lasid nad aga endale vistada 14 väravat, vastates ise üheksaga.

Viljandi HC resultatiivseim mängija oli Tapal taas võistkonna liider Marko Koks, kelle arvele kogunes üheksa tabamust. Viis väravat lisas Taavi Tibar, neli Kristo Voika ja kolm Ott Varik ning ühe värava said kirja Kristo Koovit, Vitali Vorobjov ja Mihkel Jürisson.

Kordusmäng SK Tapaga seisab Viljandi meeskonnal ees 15. oktoobril kodusaalis.

Viljandi HC ja SK Tapa veerandfinaali võitja kohtub novembris sarja poolfinaalis Chocolate Boysi meeskonnaga.