Viljandi Tulevikul tuli pärnakate üheväravalist paremust tunnistada

Esiliiga B kaheksandas voorus tuli Viljandi Tuleviku esindusmeeskonnal 2:3 Pärnu jalgpalliklubi paremust tunnistada. Foto: Kristiin Elmat

Laupäeval Männimäe jalgpallihallis peetud esiliiga B kaheksandas voorus tuli Viljandi Tuleviku esindusmeeskonnal 2:3 Pärnu jalgpalliklubi paremust tunnistada.

Samade meeskondade varasematest kohtumistest polnud Pärnu ühtegi võitnud: kaheksast mängust kuus oli võitnud Tulevik ning kaks mängu olid lõppenud viigiga.

Laupäevasest matšist teenisid pärnakad 3:2 võidu. Avaminutil Marko Mardiste väravast mängu juhtima läinud külalised said eduseisu nautida 24. minutini, kui Kaimar Saag viigistas 1:1. See seis püsis 30. mänguminutini, mil Mairon Lelov külalised taas juhtima viis. Teisel poolajal, 49. minutil sündis Marko Mardiste löögist värav ja külalised läksid 3:1 ette. 55. minutil mängis Robin Murulaid vahe üheväravaliseks ning mäng lõppeski 3:2 külaliste kasuks.