Viljandimaa väljapanek meelitab rännuhuvilisi «Touresti» messil «Puhka Eestis» hallis, kus on esindatud kõik maakonnad.

FOTO: Rannar Raba

Reedel Tallinnas algaval 25. turismimessil «Tourest» meelitab rännuhuvilisi ligikaudu 500 eksponenti enam kui 20 riigist. Harjumuspäraselt on oma väljapanekuga kohal ka Viljandimaa.

Tellijale Tellijale

Maakond on esindatud enam-vähem sama suurelt kui eelmistel aastatel. «Tourestile» sõidavad turismiinfokekuse, Viljandi linnavalitsuse, Grand Hotel Viljandi, Bonifatiuse gildi, Peetrimõisa villa, Mulgi kultuuri instituudi, Mulgimaa arenduskoja, Polli aiandusuuringute keskuse, Holstre-Polli puhke- ja spordikeskuse, Kõpu külastuskeskuse, Suure-Jaani muusikafestivali, Olustvere teenindus- ja maamajanduskooli, Vanaõue puhkekeskuse ning Nõrga talu inimesed. Huvilisi püütakse 60-ruutmeetrises boksis «Romantiline Viljandimaa».

Turismiinfokeskuse juhataja Angela Aru leidis, et selline teemavalik toetab hästi Viljandimaa kuvandit. «Meil on siin eriline, ehk isegi väikestviisi kiiksuga õhustik, mis aitab romantilisi tundeid hoida ja luua. See kant sobib suurepäraselt neile, kes tahavad koos armsa kaaslasega mõnusasti aega veeta, aga miks mitte ka neile, kes alles otsivad oma õnne,» rääkis ta.