Pinev lõpp kasvatas saalis detsibelle

Kristo Järve realiseeritud karistusvise tagas Viljandi käsipalluritele võidu Põlva Serviti üle.

Viljandi käsipallimeeskond suutis meistriliiga kohtumise viimastel sekunditel Ott Variku teenitud ja Kristo Järve realiseeritud karistusviskest 29:28 alistada valitseva Eesti meistri Põlva Serviti.

Tellijale

Kolmapäeval meistrivõistluste põhiturniiri neljandas voorus vastamisi läinud meeskonnad täitsid Viljandi spordihoone põnevusega. Avapoolaeg kulges suure osa ajast viljandlaste juhtimisel ja lõppes nende 19:13 eduga. Teise poolaja esimeste minutitega kasvatas kodumeeskond vahe kaheksa väravani, siis aga loovutas Serviti survel tasapisi initsiatiivi ja eduseisu ning viimaseks mänguminutiks oli tablool 28:28 viik.

Kohtumise viimastel sekunditel teenis Ott Varik Serviti väravaesisel karistusviske, mille Kristo Järve rahulikult Eston Varuskit ignoreerides realiseeris.