Tulevik ei suutnud üllatada

Esmaspäeval Viljandis Premium-liiga kohtumist pidanud Viljandi Tulevik oli sunnitud 1:2 alla vanduma Sillamäe Kalevile.

Esimest väravat nägi Viljandi publik 40. minutil, kahjuks jõudsid siis tabamuseni külalised. Teisegi värava suutis lüüa Sillamäe, seda kohtumise 65. minutil. Tänaste võõrustajate auvärava autoriks kirjutati Sander Post, kes kauni sooritusega karistuslöögi Sillamäe väravasse saatis.

Turniiritabelis jätkab Tulevik endiselt seitsmendal kohal, neli punkti ees pool Tammekast ning seitsme punkti jagu taga pool Narva Transist.

Viljandlaste järgmine vastane on turniiritabeli üheksas, Paide Linnameeskond. Suvise mängijate ülemineku ajal tõhusat täiendust saanud Järvamaa võistkond on pärast 20. vooru Tulevikust viie punkti kaugusel.

Tuleviku ja Paide meeskonna vastasseis peetakse 1. augustil kell 16.30 Paide linnastaadionil.