Ugala teater jagas kolleegipreemiaid

Marika Palm lavastuses «Illusionistid»

FOTO: Heigo Teder

Ugala pidas teisipäeval oma 95. aastapäeva. Sel puhul anti kätte teatri kolleegipreemiad, mis selgitati välja majasisese hääletuse kaudu.

Parim lavastaja oli kolleegide hinnangul seekord Taago Tubin, kelle käe all tulid lavale "Lovesong" ja "Hirm sööb hinge seest".

Parima kujundaja auhinna võitis Peeter Konovalov, kes tegi muusikalise kujunduse lavastustele "Kahe isanda teener", "Rosencrantz ja Guildenstern on surnud", "Printsess Luluu ja härra Kere", "Valged ööd", "Eesriie avaneb!" ja "Illusionistid" ning kirjutas muusika jõulumuusikalile "Hiired on hiired".

Parimaks näitlejaks valisid Ugala teatri töötajad Martin Milli. Tema rollid on Pantalone lavastuses "Kahe isanda teener", Billy lavastuses "Lovesong", Unistaja lavastuses "Valged ööd" ja Eugen lavastuses "Hirm sööb hinge seest". Parima näitlejanna tunnustuse pälvis Marika Palm, kes mängis Beatricet lavastuses "Kahe isanda teener", Sharonit lavastuses "Eesriie avaneb!" ja Charlotta Wallgreni "Illusionistides".

Parimaks lavastust teenindavaks ja ettevalmistavaks töötajaks valisid kolleegid inspitsient Pille-Riin Lillepalu, kes võitis ka parima noortöötaja eripreemia, mis antakse teatris vähem kui aasta töötanud inimesele. Parimaks maja ja publikut teenindavaks töötajaks valiti administraator Mare Miilmaa.

Südamega tehtud töö eest hindasid kolleegid korraldusjuht Heigo Tederit.

Ugala hõivatuimad näitlejad olid mullu Rait Õunapuu 119 etenduse ja Luule Komissarov 96 etendusega. Neid tunnustati eripreemiaga.

 

 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles