Neli viljandlast krooniti Balti meistriks

Matthias Agur stardijoonel.
Matthias Agur stardijoonel. Foto: Vahur Joala

Täna võistleb kolm Viljandi noort veemotosportlast Lätis, kus peetakse nende paadiklassi maailmameistrivõistlused. Nädal tagasi vallutasid Viljandi noored Balti meistrivõistluste pjedestaali.

Eelmise nädala lõpul Pärnus peetud Balti meistrivõistlustest võttis osa viie riigi 68 sportlast ning noorteklassis JT 250 võitis Viljandi motospordiklubi Nord esindaja Matthias Agur. Kolmanda koha sai samuti viljandlane Brandon Timofejev. Kuuendana lõpetas Paul Zujenkov.

Kõik need Nordi sportlased võistlevad täna Lätis Aluksne järvel peetavatel maailmameistrivõistlustel, kust klubi loodab saada vähemalt ühe esikolmiku koha.

Balti meistrivõistlustel oli Viljandi klubil veelgi õnnestumisi, sest klassis T-550 võitis Aivar Kommisaar. Kaatrite klassis, kus kasutati üle 1100 cm³ suurusi päramootoreid, olid esimesed Maiken Kärmas ja Urmas Vassus.