Käsipallurid korjasid avamängust korraliku eduseisu

Viljandi suurim väravakütt oli kaheksa tabamust kirja saanud Ott Varik
Viljandi suurim väravakütt oli kaheksa tabamust kirja saanud Ott Varik Foto: Marko Saarm

Esmaspäeval mängitud Eesti meeste käsipalli karikavõistluste veerandfinaalide avakohtumises teenis Viljandi HC suure võidu, kui mängis võõral väljakul 35:21 üle SK Tapa meeskonna.

Viljandi suurim väravakütt oli 11 tabamust kirja saanud Ott Varik. Kristo Voika arvele kogunes kuus tabamust.

Kahe mängu tulemusena peetava veerandfinaalseeria korduskohtumine on 2. novembril kell 19 Viljandi spordihoones.

Viljandi käsipallimeeskond sõidab Tapale tagasi juba neljapäeval, mil seal peetakse meistrivõistluste esimese ringi kohtumine.

Viljandi peatreener Marko Koks sõnas, et meeskonna esimese poolaasta tippvormi rihitakse detsembri algusesse, kui peetakse karikavõistluste finaalturniir, ning ees ootavad kohtumised Tapa ja Tallasega aitavad vormi parandada.

«Kindlasti ei alahinda me enne karikafinaale oma vastaseid Tapat ja Tallast, aga loodetavasti suudame nende kohtumistega taas leida vahepeal kaduma kippunud mängulusti,» kõneles Marko Koks.