Tulevik jõudis kariakturniiril veerandfinaali

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik esinduskoosseis jätkab Eesti karikavõistlusi kevadel peetavas veerandfinaalis. Foto: Elmo Riig / Sakala

Evald Tipneri Eesti jalgpalli karikavõistlustel kohtusid pühapäeval Tartu Annelinna staadionil kolmanda liiga lõuna piirkonna neljandana lõpetanud EMÜ SK ja esiliigast end järgmiseks hooajaks Premium-liigasse mänginud Viljandi JK Tulevik.

Võõrustajad olid esimestel minutitel ootamatult aktiivsed, kuid jäid siiski poolaja lõpuks 0:5 kaotusseisu, mis jäi teatava üllatusena ka lõppseisuks.

Kevadel mängitavatesse karikavõistluste veerandfidesse jõudnud meeskondades on nüüd selged kolm: lisaks Tulevikule on seal osalemas Tartu JK Tammeka ja FC Kuressaare.