Tulevik pööras lõpuminutitel kaotusseisu võiduks

Tulevik alistas võõrsil peetud mängus Levadia U-21 meeskonna.
Tulevik alistas võõrsil peetud mängus Levadia U-21 meeskonna. Foto: Marko Saarm

Reedel Tallinnas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas teenis Tulevik raske 3:2 võidu Levadia U-21 meeskonna üle.

Tuleviku poolt vaadates 0:1 kaotusega lõppenud avapoolaja järel jõudis külalismeeskond 65. mänguminutil Indrek Ilvese tabamusest viigini, kuid juba loetud hetked hiljem läksid võõrustajad taas juhtima. Viljandlased viigistasid uuesti 88. minutil Sander Posti tabamusest seisu ning juba kaks minutit hiljem vormistas Kristen Kähri kontole kirjutatud tabamus Tuleviku kohtumise võitjaks.

Viljandi jalgpalli esindusmeeskond jätkab esiliiga turniiritabeli kindla liidrina. 21. kohtumisega on meeskond teeninud 49 tabelipunkti. Tema lähim jälitaja FC Infoneti II on kümne punkti kaugusel.

Oma järgmise mängu peab liiga liider neljapäeval koduväljakul Maardu Linnameeskonnaga. Mäng Viljandi staadionil algab kell 19.