Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja

Laupäeval kell 14 algas Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna meistriliiga hooaja avakohtumine, vastaseks koduväljakul Tallinna Kalev. Kui esimene poolaeg lõppes seisuga 0:0, siis teise poolaja lõpuks pidi Tulevik leppima tõigaga, et on kohtumise 0:3 kaotanud.

Kalev tõrjus esimesel poolajal Tuleviku rünnakuid suurema vaevata, ent samuti kaitses Tulevik mängu alguses oma väravat edukalt Kalevi paremast äärest tulevate rünnakute eest. Siiski kontrollis Kalev üsna selgesti esimesel poolajal mängu ning pommitas halastamatute rünnakutega paremast äärest, ent Tulevik pidas vapralt vastu.

Tuleviku väravavaht Angela Sööt noppis vastase palle nii maast kui õhust. Teisel poolajal vigastas ta end veidi ning Kristi Mägi valmistus küll pingil, kuid vahetuseks esialgu ei läinud.