Galerii. Tuleviku mäng Paide Linnameeskonna vastu läks lõpuks käest ära

Tuleviku väravavahil Karl-Romet Nõmmel tuli koduväljakul peetud laupäevases kohtumises Paide Linnameeskonna vastu selja tagant neli palli noppida.

FOTO: Elmo Riig

Laupäeval võõrustas Viljandi Tulevik Viljandi linnastaadionil Premium-liiga 20. voorus Paide Linnameeskonda. Avavilest oli möödunud 38 sekundit, kui Paide Linnameeskond avas väravaarve. Sellele tuli veel kolme väravaga lisa.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Me kõik teame Paide kvaliteeti. Paidel on väga kogenud mängijad, nad oskavad mängu kontrollida ja selle oma kasuks pöörata. Müts maha nende ees,» rääkis Sander Kapper mängujärgses intervjuus ja tõdes, et Tulevikul on Paide Linnameeskonnalt palju õppida. «Eks me oleme sellises rollis see aasta, et meile lüüakse päris palju.»

Tema sõnul läks mängu lõpp käest ära, ent positiivse poole pealt tõi ta välja meeskonna mitmekülgsuse. «Eks me teeme kõvasti tööd edasi. Kellelegi ei meeldi kaotada, loomulikult me läheme igat mängu võitma ja me peame hakkama saama nende mängijatega, kes meil on,» ütles Kapper, viidates Paide Linnameeskonna pikale pingireale. «Me ei keskendu kaotusele, vaid sellele, et igas trennis paremaks saada.»

Tagasi üles
Back